Kantoor te koop in 3540 HERK-DE-STAD

Beschrijving

Door de unieke ligging van Businesspark Berbroek vlakbij Lummen en Hasselt én nabij de autosnelwegen E313 en E314 ligt een grote afzetmarkt open en zijn er groeimogelijkheden voor bedrijven.
Businesspark Berbroek is een gefaseerde ontwikkeling. Een groot deel van de bestaande gebouwen van de voormalige eierveiling werden omgevormd tot verschillende bedrijfshallen, die ondertussen allemaal een nieuwe gebruiker hebben.

Momenteel is er nog één kantoorruimte op de eerste verdieping te koop. Deze ruimte heeft een oppervlakte van 400 m² en is nog volledig casco. De koper kan hier zijn/haar creativiteit nog volledig kwijt.

Voor verdere informatie of een bezichtiging ter plaatse aarzel niet om ons te contacteren op het nummer 011 22 09 30.

Beschikbaarheden

  • Businesspark Berbroek

    Verdieping Unit Type Oppervlakte Beschikbaarheid
    Verdieping 1 F11 Kantoor 400 m² Na notariële akte

    Kantoor

    Verdieping 1
    400 m²
    Verdieping 1 F11 Kantoor 400 m² Na notariële akte

De vermelde gegevens op de huidige pagina mogen niet als offerte beschouwd worden en zijn onderhevig aan wijzigingen.

Kenmerken

  • Kantoor
  • Parking
  • Fietsenstalling
  • Vergaderzaal

Gelijkaardige panden

kantoor te koop

kantoor

Gouverneur Roppesingel 127, 3500 HASSELT

TE KOOP —vanaf 678 m² tot 2534 m²

Meer info
kantoor te koop

kantoor

Vaartdijk 3, 3018 WILSELE

TE KOOP —867 m² beschikbaar

Meer info
kantoor te koop

kantoor

Industrieweg 1, 3000 LEUVEN

TE KOOP —882 m² beschikbaar

Meer info